Kullanım Şartları

slaytyerim.com

Değerli Ziyaretçimiz ve Üyemiz Sitemizde;

Kaliteli ve Orjinal slaytlar siz ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin paylaşımlarına sunulmuştur. Sitemizde yayınlanan tüm slaytlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında olup, yasal güvence altındadır. Kişiler sitemizde yayınlanan tüm slaytları; üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan, internet ortamında mail veya gruplar aracılığı ile paylaşımlarda bulunabilirler. Bilgisayarlarına kayıt edebilirler. Her türlü kapalı açık ortamlarda orjinal hali ile gösterilebilir. (Çeşitli konulardaki toplantı, eğitim,anma, yıldönümü törenleri, konferans vb. gibi ortamlarda izleyicilere gösterilebilir. Sitemizin kaynak gösterilmesi memnuniyetimizdir.

Ancak sitemizde yayınlanan slaytlar sahipleri/editörlerinden yazılı izin alınmadan hiçbir şekilde başka bir site/blog ortamında yayınlanamaz. Her hakkı saklıdır. Ve 5846 Sayılı Yasa Kapsamında Telif Hakkı mevcuttur. Sitemizde yayınlanan tüm slaytlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile koruma altında olmakla beraber, bütün slaytlar üzerinde değişiklik yapılmaması anlamında şifrelidir. Bu itibarla çeşitli hileler ile üzerinde değişiklik yapılması başka formatlara dönüştürülmesi ve yayınlanması ayrıca Bileşim Suçlarını da oluşturacağından kesinlikle izin verilmeyerek, ilgili yasalar çerçevesinde her türlü maddi ve manevi haklarımız itibariyle tamamen koruma altındadır. Emeğe Saygı gösterilmesi adına yukarıda açıklanan hususlara dikkat edilmesi açısından;

5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU Madde 43 - (Değişik: 3/3/2004-5101/ 14 md.) gereği yasal ilk uyarı niteliğindedir.

1. Web sitemizden temin edeceğiniz tüm slaytların telif hakkı yapımcısına ait olup slaytların yapımcısına ait bilgileri değiştirip net ortamında tekrar sunmak kural ihlalidir, tespitinde yasal işlem başlatılır.

2. Sitemize slayt ekleyen her yapımcı kendi slaytında kullandığı materyalden sorumludur.